Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Соціальна кампанія Фонду Ріната Ахметова розповідає про проблеми, пов'язані з пандемією COVID-19

15.07.2021


Фонд Ріната Ахметова ініціював і запустив соціальну кампанію, яка розповідає суспільству про актуальні проблеми, пов'язані з пандемією COVID-19, сирітством в Україні та проблемами в медицині. На провідних телеканалах країни та в YouTube транслюється цикл відеороликів, присвячених темам, якими вже не один рік активно займається Фонд.


– Фонд Ріната Ахметова – національний лідер у допомозі тут і зараз і одночасно лідер змін заради майбутнього України. Фонд допоміг вижити 5-ти мільйонам людей за 15 років. Це наймасштабніший внесок однієї людини у життя інших. Три основних напрями його роботи: «Рінат Ахметов – Порятунок життів» (медицина і здоров'я), «Рінат Ахметов – Дітям», «Рінат Ахметов – Допоможемо» (підтримка Мирних Донбасу). Фонд Ріната Ахметова протягом своєї діяльності є автором і співавтором проривів у напрямах від національного усиновлення до роботи з травмою війни, від боротьби з туберкульозом до цифрової журналістики, – розповіла Юлія Єршова, директорка Департаменту комунікацій Фонду.

Рінат Ахметов із початком пандемії, ще у лютому 2020 року, прийшов на допомогу країні. Він об'єднав ресурси благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні та виділив понад 450 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом у рамках проєкту Фонду «Боротьба з COVID-19 в Україні».


– Проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні» став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Це найбільша, системна і масштабна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам у боротьбі з коронавірусом. У найкоротші терміни опорні лікарні по всій країні отримали 207 апаратів ШВЛ, більш ніж 300 тисяч експрес-тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів, 155 кисневих концентраторів. Усього допомогу від Фонду отримали понад 500 медзакладів по всій країні. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності України, – зазначила Юлія Єршова.