Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Політика конфіденційності

Ми визнаємо важливість захисту ваших персональних даних і зобов’язуємося обробляти та зберігати їх із належною відповідальністю та з дотриманням застосовних в Україні законів про захист персональних даних.

На нашому корпоративному веб-сайті ми можемо збирати персональні дані про вас як фізичну особу в перерахованих нижче сервісах, обсягах і з метою:

Форма онлайн-резюме. Дані, які відвідувач сайту залишає у формі онлайн-резюме на нашому сайті, використовуються виключно HR-департаментом Фонду Ріната Ахметова для пошуку кандидатів на наявні вакансії.
 

Сервіс «Допомога-онлайн». Дані користувача сайту, який скористався цим сервісом, зокрема, електронна адреса та телефон, використовуються виключно для зворотного зв’язку з питань, пов’язаних зі зверненням.
 

Google Analytics. Цей сервіс відстежує вашу поведінку на нашому сайті, що допомагає нам створювати цікавіший і актуальніший контент, відповідно до ваших інтересів і потреб.

Персональні дані, залишені відвідувачами на цьому сайті, не використовуються з маркетинговою метою, не передаються іншим особам і організаціям і використовуються виключно з метою, зазначеною вище.

Зверніть увагу, що в деяких обставинах ми можемо передавати зібрані через сервіси сайту дані органам державної влади відповідно до їхніх повноважень для виконання вимог законодавства України.

Наша мета – захист ваших персональних даних. Ми впроваджуємо розумні фізичні, адміністративні та технічні засоби, які допомагають захистити ваші персональні дані від несанкціонованого доступу, використання та розголошення.

Ми зобов’язуємося зберігати зібрані через цей сайт персональні дані не довше, ніж це необхідно для досягнення цілей, для яких вони збираються та обробляються, забезпечивши їхню безпеку, обробку та зберігання відповідно до застосовних законодавчих і нормативних вимог.