Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Музеї і освіта дорослих: крок назустріч один одному

27.11.2013

5-6 грудня 2013 року з 10 до 18 год. в Національний центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться семінар Ольги Агапової (Санкт-Петербург) “Музеї і освіта дорослих: Крок назустріч один одному”. Під час семінару учасники ознайомляться і засвоять на практиці інтерактивні творчі методи роботи з відвідувачами різного віку, обговорять проблеми освіти в музеї та можливі шляхи їх вирішення, сформують власне бачення сучасного музею, що здійснює освітні програми, на основі сучасної концепції і принципів освіти дорослих. Програма семінару охоплює розгляд таких тем, як особливості дорослої людини в процесі навчання в музеї; «груповий портрет у музейному інтер’єрі»: соціальні, психологічні та вікові особливості відвідувача музею; способи активного використання експозиції музею для різних цільових груп, тощо.

Ольга Агапова – випускниця філологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету. Кандидат педагогічних наук. Експерт-консультант у сфері освіти дорослих, сертифікований ICTA-коуч, координатор низки міжнародних проектів, у тому числі європейських проектів «За пределами Скуки, Пыли и Ветхости: Музеи как пространство обучения на протяжении всей жизни для межкультурного диалога», «Музеи как пространство образования на протяжении всей жизни для межкультурного диалога». Керувала представництвом німецької асоціації народних університетів (dvv international, Bonn). В якості тренера, модератора і експерта брала участь в освітніх програмах в Білорусії, Україні, Молдові, Грузії, Узбекистані та інших країнах. Професійні інтереси: теорія, практика, сучасні технології та методика навчання дорослих, міжнародне співробітництво у сфері освіти і культури.

Семінар відбудеться в рамках навчальної програми проекту «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Джерело: http://honchar.org.ua/dynamic/2013/11/25/seminar-muzeji-i-osvita-doroslyh-krok-nazustrich-odyn-odnomu-olha-ahapova-sankt-peterburh/