Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

ПРИКЛАДИ ГЕНІЇВ: ВІД СТІВА ДЖОБСА РІДНА МАТИ ВІДМОВИЛАСЯ ЗАРАДИ СПАДЩИНИ

 

Багато відомих людей усиновляють дітей, але є серед них і ті, кого виховали чужі люди. Спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» вирішили згадати історії сиріт, які досягли успіху і визнання.

Ми віримо, що на нашому порталі теж є діти, про яких згодом заговорить увесь світ. Їм лише потрібні батьки, які б допомогли розвинути їхні таланти. Як це зробили Пол та Клара Джобс. Вони всиновили немовля та назвали його Стівом. 

Рідні батьки генія – Джоан та Джон – були ще студентами. Їхні родини  противилися цьому шлюбу. Батько Джоан Шиблі навіть пригрозив позбавити її спадщини. Тому жінка народила хлопчика у приватного лікаря в Сан-Франциско та віддала на всиновлення. Новими батьками майбутнього генія стали Пол та Клара Джобси, які не могли мати своїх дітей. Саме вони назвали його Стівеном Полом.

Біологічна мати – Джоан, хотіла, щоб прийомні батьки Стівена мали вищу освіту. Дізнавшись, що Клара навіть не закінчила коледж, а Пол взагалі вчився тільки в середній школі, Джоан підписала папери про усиновлення лише після того, як подружжя надало письмове зобов'язання сплатити навчання Стівена в коледжі. Коли Стіву виповнилося два роки, Джобси удочерили дівчинку Петті. А ще через три роки сім'я переїхала з Сан-Франциско в Маунтін-В'ю.  

 

Пол Джобс був автомеханіком. У сімейному гаражі він ремонтував старі машини на продаж, аби заробити на освіту Стіва і виконати зобов'язання перед його біологічними батьками. Пол намагався прищепити Стіву любов до професії автомеханіка. Син ставився до автівок прохолодно. Але саме в гаражі батька майбутній засновник Apple засвоїв ази електроніки. Разом із батьком він навчився розбирати та збирати радіоприймачі й телевізори, а згодом захопився технікою. 

 

Клара Джобс працювала бухгалтером, жінка навчила Стіва читати, перш ніж він пішов в школу. 

Пол та Клара виконали зобов’язання. За 17 років вони назбирали гроші на навчання у Рід-коледжі в Портленді. Це був приватний гуманітарний університет, один із найдорожчих у США. Але Стів не захотів вчитися, захопився східними практиками й подався в Індію.. Після повернення майбутній засновник Apple ходив по кампусу в індійському одязі й сандалях. На усі запитання казав, що шукає свій особистий шлях. Через шість місяців Стів залишив коледж, а згодом влаштувався техніком у компанію з виробництва відеоігр.

Стів Джобс завжди вважав Пола і Клару рідними. Він дуже дратувався, коли хтось називав їх прийомними. Казав: «Вони – мої справжні батьки на 100%». Згідно з правилами офіційного усиновлення, біологічні батьки нічого не знали про місцезнаходження сина. Стів зустрівся з рідною матір'ю і молодшою сестрою тільки через 31 рік. 

Можливо, ця історія надихне наших читачів стати батьками та виховати свого Стіва Джобса?