Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Рінат Ахметов - Дітям. Сирітству – ні!

Рік створення: 2008

Програма «Рінат Ахметов Дітям. Сирітству – ні!» розпочала свою роботу 1 червня 2008 року.

Сутність програми полягає в тому, щоб допомогти дітям знайти щастя в родині, а також показати, що прийомне батьківство – це відповідальний, але посильний крок.

Усі роки роботи програма сприяє знаходженню люблячих сімей для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом популяризації теми усиновлення та інших форм влаштування дітей. Задля цього команда Фонду створює відеоанкети дітей з інтернатних закладів, організовує та проводить освітні заходи й тренінги для майбутніх усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, прийомних батьків, патронатних вихователів та фахівців соціальної сфери.

Програма «Рінат Ахметов Дітям. Сирітству – ні!» діє в співпраці з Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, обласними службами у справах дітей та службою у справах дітей м. Києва.

Знайшли сім’ю
10676
дітей
На сайті
3279
анкет

Основні напрями діяльності:

  • сприяння національному усиновленню;

  • надання підтримки усиновлювачам, сім’ям опікунів, прийомним та патронатним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу;

  • проведення вебінарів, тренінгів, онлайн-консультацій;

  • створення фото- та відеоісторій про дітей з інтернатних установ;

  • створення інформаційних матеріалів з теми усиновлення та інших сімейних форм влаштування дитини.

У 2023 році програма «Рінат Ахметов Дітям. Сирітству – ні!» створила інформаційний довідник для майбутніх батьків «Кроки до дитини», який містить покрокове роз’яснення кожної з форм влаштування дитини: усиновлення, опіка, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я.

Також програма «Рінат Ахметов Дітям. Сирітству – ні!» відзняла серію відеороликів «Кроки до дитини», які можна переглянути за посиланням. Відеогайд містить основну інформацію щодо влаштування дитини під опіку, на усиновлення, у прийомну сім’ю або в дитячий будинок сімейного типу, а також досвід усиновлення зіркового подружжя.

Довідник та відеогайд будуть корисними для людей, які мріють взяти дитину в свою родину, та фахівців, причетних до запобігання й протидії сирітству в Україні.