Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Оголошення переможця конкурсу «На створення Національного протитуберкульозного санаторію для психологічної та соціальної реабілітації дітей, які пройшли лікування від туберкульозу»

21.12.2007

У рамках національних спеціальних проектів Корпоративного благодійного фонду СКМ «Розвиток України» було проведено конкурс «На створення Національного протитуберкульозного санаторію для психологічної та соціальної реабілітації дітей, які пройшли лікування від туберкульозу». 

 
Проект виконується у партнерстві з Міністерством охорони здоров'я України (МоЗ).  
 
Мета проведеного конкурсу - обрати на конкурсній основі санаторій із числа тих, які курує Міністерство охорони здоров'я України, на базі якого буде створений центр реабілітації для дітей, хворих на туберкульоз.  
 
Фонд прямою розсилкою надіслав положення про конкурс та запрошення до участі у конкурсі 11 санаторіям, що куруються МоЗ. Також були розміщені оголошення про конкурс на сайті Фонду та у засобах масової інформації. 
 
Фонд отримав загалом конкурсні заявки від 2 санаторіїв: Дитячого спеціалізованого санаторію «Затока» та Дитячого протитуберкульозного санаторію «Москва». 
 
Заявки оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли:
 
- В.Б. Педан, Міністерство охорони здоров'я України
 
- М.В. Сакали, Міністерство охорони здоров'я України
 
- О.І. Білогорцева, Інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Яновського
 
- О. Руднєва, Фонд Олени Франчук «АнтиСНІД»
 
- Т. Ткачук, Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»
 
- О. Сакович, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)
 
- Т. Білик, Благодійний фонд «Розвиток України» 
 
Варто зауважити, що обидві заявки кваліфіковано складені. Приємно відмітити, що колективи обох санаторіїв серйозно підійшли до справи і підготували на розгляд комісії концепції щодо впровадження реабілітаційних програм та методик у центрі, що буде створений. 
 
Кожен член комісії зробив оцінку 2 заявок (від МоЗ працювали 2 члена комісії і їх рекомендації були відображені в одній оціночній формі по кожному із санаторіїв).  Підсумування результатів оцінок членів журі робила Тетяна Білик, Національний менеджер Фонду, після чого була проведена зустріч членів комісії, на якій було обговорено результати конкурсу. 
 
4 члени комісії рекомендували санаторій «Москва» як переможця конкурсу і 2 члени журі рекомендували санаторій «Затока» як переможця конкурсу. Більшу кількість  балів отримав  санаторій «Москва». 
 
Отже, переможцем конкурсу «На створення Національного протитуберкульозного санаторію для психологічної та соціальної реабілітації дітей, які пройшли лікування від туберкульозу» став  Дитячий протитуберкульозний санаторій «Москва», з чим ми і вітаємо переможця. 
 
В найближчий час у січні будуть підписані угоди із МоЗ та санаторієм «Москва» щодо співпраці по створенню центру реабілітації для дітей, хворих на туберкульоз. 
 
За рекомендаціями членів журі дещо змінена назва центру, яка найбільш повною мірою буде відображати суть роботи такого центру. Назва центру буде «Український центр медико-психологічної та соціальної реабілітації дітей, хворих на туберкульоз». 
 
Благодійний фонд «Розвиток України» вдячний партнерам, які працювали у складі конкурсної  комісії і допомогли визначити переможця конкурсу, а також які надали рекомендації  щодо подальшої реалізації проекту. 
 
Благодійний фонд «Розвиток України» вдячний санаторію «Затока» за участь у конкурсі і чудову конкурсу заявку.
 
З питань проекту «Створення Українського центру медико-психологічної та соціальної реабілітації дітей, хворих на туберкульоз» звертайтесь до Тетяни Білик, Національного менеджера Корпоративного благодійного фонду СКМ «Розвиток України» за телефонами + 38 044 502 52 11 або +38 050 470 18 34.
 
Інформаційна справка:
Корпоративний благодійний фонд СКМ «Розвиток України» - неприбуткова організація, заснована Групою СКМ 15 липня 2005 року. Бюджет Фонду формується за рахунок коштів Компанії СКМ. Напрямки діяльності Фонду: сучасна освіта, здоров'я нації, культурне надбання.
Президент Благодійного Фонду «Розвиток України» - Рінат Леонідович Ахметов.
 
Національний проект «Зупинимо туберкульоз в Україні» реалізується Корпоративним благодійним фондом СКМ «Розвиток України». Проект почав роботу в 2007 році й розрахований на 5 років - 2007-2011 роки. Бюджет проекту - 100 мільйонів гривень.