Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Один Met. Багато Світів

16.06.2014

«Один Met. Багато Світів» - ще одна інновація, яка використовує електронну технологію для ознайомлення з більш ніж 500-ми творами мистецтва зі всесвітньо відомої колекції музею. Привертаючи увагу до деталей окремих екземплярів, пов'язаних з універсальними ідеями та темами, «Один Met. Багато Світів» також пропонує користувачам пограти у творче та поетичне складання пар з побачених картин. Таким чином Метрополітен-музей хоче передати місцевим жителям Нью-Йорка та туристам широту та мультикультурне багатство своєї колекції.

 

ІДЕЯ

Натхненний різноманітністю власної колекції у Метрополітен-музеї підійшли до кампанії з подвійним фокусом: музей поєднує культури разом, а саме мистецтво перенесе відвідувачів до різних світів через простір і час. Мета полягала у тому, щоб здивувати людей тим, як далеко вони можуть «подорожувати» - прямо тут, просто відвідавши Met.

 

РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ

Назва «Один Met. Багато світів» передає поняття подорожі. До назви додано серію сміливих пар з фрагментів творів з експозиції музею, щоб показати візуальний зв’язок абсолютно різних культур. Назву переклали різними мовами як додатковий елемент кампанії, щоб «говорити» з іноземними гостями та позиціонувати Met як справді глобальний музей.

У ході цієї кампанії активно використовують зовнішню рекламу (на платформах метро, міських та туристичних двоповерхових автобусах), а також унікальні місця (пофарбовані стіни будівлі вздовж парку Хай-Лайн в Челсі) та сувенірну продукцію (брендовані пакети).