Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Медицина, сирітство і Донбас: завершені зйомки цифрового мінісеріалу до 15-річчя Фонду Ріната Ахметова

07.05.2021

Креативне агентство STRILA закінчує роботу над мінісеріалом для digital про основні напрями діяльності Фонду Ріната Ахметова. Короткометражки до 15-річчя Фонду розкажуть про його наймасштабніші проєкти за цей час, у тому числі ‒ «Боротьба з COVID-19 в Україні», «200 швидких для України», про Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова і програму «Рінат Ахметов ‒ дітям. Сирітству ‒ ні!»

«Робоча назва серіалу ‒ «Сила Допомоги однієї людини». Кожна серія триває до трьох хвилин і заснована на реальних подіях. Герої кожної серії ‒ збірні образи, які ввібрали в себе десятки, сотні, а іноді й тисячі історій наших благоотримувачів, волонтерів і партнерів», ‒ сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

За словами творців серіалу, особливо драматичним вийшов мініфільм про Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова. Це найбільша програма Фонду, започаткована в 2014 році, одразу після початку збройного конфлікту на Донбасі. За 2014-2020 роки завдяки цій програмі ліки та продуктові набори отримали 3,5 млн жителів Донбасу. Гуманітарний Штаб допоміг запобігти гуманітарній катастрофі на Донбасі. У 2020 році програма була призупинена через пандемію коронавірусу.

Прем’єра серіалу запланована на травень-червень 2021 року на діджитал-майданчиках Фонду в Фейсбук і YouTube.

Про те, як проходили зйомки, дивіться у фоторепортажі.