Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Ліки дітям»: через закриття КПВВ сім’ї не можуть виїхати за медикаментами

19.02.2016

Через закриття двох КПВВ, «Зайцеве» й «Мар’їнка», понад 200 сімей із важкохворими дітьми не можуть отримати медикаменти за програмою Штабу Ріната Ахметова «Ліки дітям». Батьки не можуть виїхати з непідконтрольної території, щоб отримати ліки в аптеках мирних Артемівська, Маріуполя, Краматорська.

«Ми продовжуємо видавати у всіх 3 містах. Для зручності людей, ми даємо можливість отримати ліки в Маріуполі, якщо раніше заявка надходила на артемівську або краматорську аптеку. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію штабу 0800 509 001. Але більшість сімей не можуть ні за часом, ні фінансово дозволити собі таку далеку поїздку. Особливо якщо треба об’їжджати кілька десятків кілометрів до решти КПВВ, які працюють. Люди зізнаються, що в них немає іншого виходу, крім як чекати відновлення роботи блокпостів», – прокоментувала ситуацію Ірина Темерко, керівник напряму «Адресна допомога» Штабу.

У межах програми «Ліки дітям» триває видавання протисудомних, протиастматичних препаратів і тест-смужок тяжкохворим дітям до 18 років, які проживають на непідконтрольної території, а також дітям-переселенцям на мирній території Донбасу. На сьогодні видано 750 пакетів медикаментів.

Заявки на медикаменти приймаються за телефоном гарячої лінії Штабу Ріната Ахметова 0800 509 001. Подробиці про те, хто і як може отримати медикаменти – тут.