ua

Фонд Ріната Ахметова допоміг тяжкохворій Тані Овсянниковій

11.05.2019

Ольга Овсянникова та її важкохвора дочка Таня покинули Донецьк із початком збройних дій.

Глава сімейства був змушений залишитися в рідному місті, щоб доглядати за паралізованою матір’ю. З рідними п’ятий рік доводиться жити порізно. У Тетяни серйозні проблеми зі здоров’ям через важке ураження мозку.

«Коли вона народилася, одразу почалися напади – відправили в реанімацію. Сказали, що дитина не виживе», – розповіла мама дівчинки.

Крихітку вдалося врятувати, але почалися напади епілепсії. Пізніше вони почастішали, тому про повернення додому не може бути й мови.

«Ми до конфлікту отримували безкоштовні ліки для доньки, і все було нормально. А зараз про безкоштовні ліки тут і мови не може бути», – каже батько дівчинки Ігор Овсянников.

Таня і її мама перебралися до Святогірська – допоміг Фонд Ріната Ахметова. Крім того, в рамках проекту «Ліки дітям» дівчинка регулярно отримує життєво важливі медикаменти.

«Ці препарати допомагають нам стримувати судоми, щоб вони не повторювалися й не було епілептичних нападів. Без цих препаратів ми жити не можемо. Дякую Рінату Ахметову за цю допомогу», – сказала Ольга Овсянникова.