Колоквіум «Музейна експозиція: від проекту до обладнання»
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ecd07ec6d27473e4f3e175f1c7c6dd5b96bba332/306-264588_468261146598261_1047236099_n.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22306-264588_468261146598261_1047236099_n.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27306-264588_468261146598261_1047236099_n.jpg)
Запрошуємо Вас 5-го червня взяти участь у колоквіумі, який відбудеться у Державному природознавчому музеї Національної академії наук України у Львові про «Музейну експозицію: від проекту до обладнання».
ПРОГРАМА КОЛОКВІУМУ
13.40 – 14.00 – Реєстрація. Чай/Кава
14.00 – 15.45 – лекція «Проектування музейних експозицій в пам'ятках архітектури».
Сесія запитань і відповідей.
Лектор – Агнєшка Сова-Шенк, архітектор, автор понад 50-ти проектів постійних і тимчасових експозицій у Польщі. Багаторазовий лауреат конкурсів Міністерства культури Польщі «Музейна подія року» у номінації «Історична експозиція».
15.45 – 16.15 – Перерва. Чай/кава.
16.15 – 18.00 – лекція «Сучасний музей – як обладнати?».
Сесія запитань та відповідей.
Лектор – Др. Влодзімєж Гаєвскі, інженер, голова правління PPH MEGA Sp. z o.o. Компанія PPH MEGA Sp. z o.o. від 1992 року спеціалізується на розробці і виробництві комплексного обладнання для музеїв і галерей. Протягом 20 років роботи, компанія взяла участь у обладнанні кількох десятків музеїв у Польщі і Європі.
18.00 – Чай/кава. Спілкування.
Просимо звернути увагу на те, що кількість учасників колоквіуму обмежена. Тому, попередня реєстрація (із зазначенням місця роботи, посади, контактних реквізитів) і отримання від оргкомітету підтвердження на участь обов’язкові.
Кінцевий термін реєстрації – 3 червня, 17:00.
Заявки на участь, просимо надсилати на електронну адресу: [email protected]