Книга, яку неможливо читати без сліз
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--2222c47d427fc1100bc36b1531214e1bae84aacd/17313_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217313_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717313_0_orig.jpg)
Фонд Ріната Ахметова продовжує знайомити широку аудиторію з фотокнигою «Донбас і Мирні». Унікальне видання вже було презентоване в Україні та за кордоном, представлене в дипломатичних колах. Також своєю думкою про нього поділилися відомі українці.
Заслужений тренер України Михайло Зав’ялов:
«Дуже правильно, що в такий час видають книги про Донбас, про дітей. Дай Боже, щоби все закінчилося, і діти з Донбасу знову почали прославляти Україну в спорті».
Практичний психолог і письменник Тетяна Русина:
«Цю книгу неможливо читати без сліз. Такі книги дуже важливі для того, щоб звертати увагу людей на людяність, на загальнолюдські цінності. Ми живемо в такий період, коли зникає духовність, люди віддаляються одне від одного».
Український автор віршів і музики Ірина Карпинос:
«Такі книги необхідні. Основна трагедія того, що зараз відбувається, – у стражданнях мирного населення, яке незрозуміло за що потрапило в цю війну. Нічого страшнішого бути не може».
«Донбас і Мирні» – це 11 історій мирних жителів Краматорська, Бахмута, Авдіївки, Красногорівки, Пісків та інших населених пунктів, що опинилися в епіцентрі війни на Донбасі. Її герої – важко поранені діти, які бачили на власні очі вибухи снарядів і загибель близьких людей. Старенькі, які втратили рідних і залишилися жити в напівзруйнованих будинках. Школярі та вчителі, які проводять заняття в умовах бойових дій.
Ознайомитися з фотокнигою «Донбас і Мирні» можна за посиланням: