Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова починає конкурс для підлітків «Твоя суперпрофесія»

03.08.2021

В Україні стартує конкурс «Твоя суперпрофесія» для підлітків віком від 13 до 18 років. 

Умови конкурсу прості. Для початку необхідно підписатися на сторінки Фонду в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, а також на сторінку проєкту «Твоя суперсила» на YouTube-каналі Фонду.

Подивіться всі серії 1 сезону освітнього серіалу «Твоя суперпрофесія», оберіть уподобану професію і заповніть анкету.

Також до анкети необхідно додати есе на тему «Моя майбутня професія» або «Професія моєї мрії». Воно повинно містити відповіді на такі запитання:
- Чому саме ця професія подобається тобі?
- Хто для тебе приклад у цій професії?
- Хто надихнув тебе на вибір цієї професії?
- Чого ти маєш намір досягнути в житті й обраній професії?

Обсяг есе повинен бути не менше сторінки друкованого тексту шрифтом Times New Roman 12-го розміру.

Опублікуйте у себе на сторінці в соціальних мережах Фейсбук або Інстаграм фото (своє або афішу конкурсу). Публікація повинна містити хештеги #ТвояСуперпрофесіяКонкурс разом з #ФондРінатаАхметова.

Переможців конкурсу чекають приємні та корисні подарунки. А головний приз ‒ стажування у представника професії (за вибором переможця).

І не забудьте поділитися цією інформацією зі своїми друзями і знайомими!

Серіал «Твоя суперпрофесія» знятий у рамках проєкту «Рінат Ахметов ‒ Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей із вихованцями інтернатів. Мета проєкту ‒ допомогти дітям, які опинилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, які дозволять їм бути успішними і щасливими. По суті, серіал ‒ це новий дистанційний формат проєкту. «Твоя суперпрофесія» в першу чергу орієнтована на хлопців та дівчат, яким у цьому житті необхідно докласти більше зусиль для того, щоб стати успішними.

Це вже не перша активність у рамках «Твоєї суперпрофесії». Так, Фонд  уже організовував майстер-клас із професійним кондитером для вихованки одного з інтернатів Донецької області https://akhmetovfoundation.org/ru/news/retsept-uspeha-professyonalnyy-kondyter-provel-master-klass-dlya-uchastnytsy-aktsyy-rynat-ahmetov-detyam.

Офіційні положення конкурсу доступні за посиланням