Експертне журі оцінюватиме роботи учасників Конкурсу есе Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова
Старшокласники та вчителі з усієї України надсилають свої роботи на Конкурс есе «1000 днів війни. Мій шлях», який проводить Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. До оцінки робіт долучається експертне журі — люди, які мають вагомий досвід у різних творчих сферах. Їхня участь підсилить авторитетність та об’єктивність у виборі найталановитіших есе та виборі переможців. Одним з учасників журі став Іван Степурін, відомий український видавець, засновник та керівник видавництва «Саміт-Книга».
«Як видавець, мав честь бути причетним до виходу у світ унікальної фотокниги „Донбас і Мирні“ Фонду Ріната Ахметова, що дало мені можливість познайомитися з сильними та гордими людьми, які, попри пережиті жахіття війни та особисті трагедії, зберегли любов до життя та віру в краще майбутнє своєї країни. Есе молодих людей цінні не лише як історичні свідчення очевидців війни, але насамперед як маніфест тих, хто буде відбудовувати свою улюблену Батьківщину з попелу та руїн», — наголошує Іван.
До участі у Конкурсі есе «1000 днів війни. Мій шлях» запрошуються учні 9-11 класів, студенти I-II курсів коледжів, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, коледжів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти всіх областей України.
Подати есе можна до 20 жовтня 2024 року лише через офіційну реєстраційну форму на сайті Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова: https://civilvoicesmuseum.org/form/ese2024
Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами Конкурсу: https://bit.ly/4eaaIhk
Корисна шпаргалка для учасників: https://bit.ly/3MWD0ja
Переможців буде оголошено 20 грудня 2024 року на сайті Музею. Вони отримають дипломи та корисні подарунки. Найкращі роботи стануть частиною Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — найбільшої у світі колекції історій про війну в Україні, що містить вже 120 тисяч живих історій з перших вуст.
Організаторами Конкурсу є Фонд Ріната Ахметова за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Міністерства освіти і науки України. Мета — підкреслити значення миру як головної цінності суспільства, силу духу молоді України попри війну, її вміння знаходити світло у темні часи та впевнено дивитися у майбутнє.