Проєкт «Війна очима дітей»
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--67ec252cf7a49a3a9f2376bd66b67d94ed7ea9b8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%B9_%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C2.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22Voynaglazamydetey_goryzontal2.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%2592%25D0%25BE%25D0%25B9%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25BC%25D0%25B8%25D0%25B4%25D0%25B5%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25B9_%25D0%25B3%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25B7%25D0%25BE%25D0%25BD%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25BB%25D1%258C2.jpg)
Роки реалізації: 2018–2019
Фонд Ріната Ахметова в рамках відеопроєкту «Війна очима дітей» презентував 18 відеороликів, героями яких стали діти, котрі живуть з обох боків збройного конфлікту на сході України. Хлопчики та дівчатка, які пройшли через біль і страх, розповіли, що їм випало пережити. Це короткі сповіді про раптово зруйнований звичний устрій життя, про втрату друзів, близьких і рідного дому.
Героями відеороликів стали учасники проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Мирне літо». За дитячими історіями страху, жаху та подолання – трагедія всього Донбасу. І водночас нагадування всім людям про те, як важливо берегти мир.
Інтерв’ю було записано за згодою батьків і під наглядом психологів під час психологічної реабілітації дітей у рамках проєкту.
Ознайомитися з роликами та дізнатися історії дітей ви можете на YouTube-каналі Фонду Ріната Ахметова.