Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Проєкт «Історії Мирних»

Рік реалізації: 2019

«Рінат Ахметов – Допоможемо. Історії Мирних» – серія відеоісторій мирних жителів, які постраждали від збройного конфлікту. Це особисті історії, і за ними – доля всього Донбасу.

Героями відеороликів стали мирні жителі Донбасу, яким у важкий час на допомогу прийшов Фонд Ріната Ахметова. У своїх монологах вони згадали про мить, що назавжди змінила їхнє життя, і розповіли про те, що було потім…

Проєкт «Історії Мирних» – це можливість зберегти історії людей, які постраждали від конфлікту, і розповісти про них усьому світу. Щоб про трагедію пам’ятали та знали в усьому світі. Щоб в Україні та Європі люди змогли відчути, хто ці діти й люди похилого віку, які живуть на лінії зіткнення в таких складних умовах. І чому вони і нині там живуть. Без цих історій конфлікт на Донбасі був би просто сухою, але страшною статистикою.

Усі ролики проєкту «Рінат Ахметов – Допоможемо. Історії Мирних» будь-хто охочий зможе побачити на офіційних сторінках Фонду в YouTube.

Робота з документування історій мирних жителів, які постраждали від конфлікту на Донбасі, триває. Якщо ви теж пройшли через ці випробування, розкажіть свою історію з хештегом #ФондРінатаАхметова.

Фонд буде зв’язуватися з героями найяскравіших історій і документувати їхні свідчення.