Проєкт E-Health
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--68a37220b8292b3b3dcaa264653a4221679b698d/7F9A8242.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%227F9A8242.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%277F9A8242.jpg)
Роки реалізації: 2011–2015
У рамках соціального проєкту eHealth вперше в історії української медицини було реалізовано формат електронної охорони здоров’я. Фонд забезпечив підвищення якості медичних послуг завдяки використанню сучасного телекомунікаційного обладнання в галузі онкології, кардіології та загальної медицини. В 2012 році лікарі обласних онкологічних диспансерів Західної України отримали можливість проводити конференції, онлайн-навчання за участю українських і міжнародних експертів, онлайн-навчання для своїх працівників і працівників інших медичних установ, дистанційно визначитися з діагнозом та призначати план подальшого лікування.
На той час це були найсучасніші та найбільш революційні технології та рішення в охороні здоров’я країни.
У рамках проєкту було впроваджено радіологічну інформаційну систему, що дозволила заощаджувати робочий час лікаря та медичного персоналу завдяки можливості вести записи щодо пацієнтів в електронному вигляді та зберігати дані медичних досліджень у цифровій формі.