Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Підтримка Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання»

 

Роки реалізації: 2008–2015

У жовтні 2008 року у відділенні комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії діагностичного центру Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО) Фонд Ріната Ахметова встановив 64-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф.

Висока чутливість апарата дозволяла виявляти на ранніх стадіях патології головного мозку, захворювання грудної клітки, судинних хвороб, а також багатофазні дослідження печінки та судинної системи.

У рамках проєкту для ДОКТМО також було придбано автоматичні аналізатори для лабораторій: імунохемілюмінесцентний аналізатор «Іммулайт 1000», автоматичний біохімічний аналізатор «Олімпус AU-640», а також комплект обладнання для ПЛР Ротор-Джин-6000.

Використання високотехнологічного обладнання дало змогу значно підвищити якість проведених досліджень і скоротити час проведення аналізів.

Тільки за 2008–2012 роки якісне обстеження за допомогою комп’ютерного томографа в діагностичному центрі Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання пройшли понад 20 000 осіб.

У рамках проєкту також було побудовано Діагностичний центр позитронно-емісійної томографії з лабораторією з виготовлення радіофармпрепаратів при ДОКТМО.