ua

Газифікація с. Вільне

У 2010 р. «Фонд Ріната Ахметова» разом з компанією «Метінвест Холдинг» виконав роботи з будівництва підвідного газопроводу у село Вільне Волновахського району, у якому проживає 1 689 чоловік. Необхідні кошти – понад 1 мільйон гривень – виділила компанія «Метінвест Холдинг», а всі організаційні питання, пов’язані з виконанням робіт, взяв на себе Фонд Ріната Ахметова. Газопровід був підведений до села і запущений в експлуатацію у найкоротший термін – протягом двох місяців.

У селі Вільне проживає Герой Радянського Союзу Іван Литвин, що звернувся від свого імені та від імені всіх жителів села до Ріната Ахметова з проханням надати допомогу в газифікації. Проект газопроводу був розроблений на кошти жителів села та меценатів ще у 2007 році. Село було включено у «Програму газопостачання Волновахського району на 2006–2007 р.» згідно рішення сесії Волновахської райради, але кошти на газифікацію не виділялися.

«Величезне спасибі Рінату Леонідовичу за допомогу! – говорить сільський голова Олександр Поплавський. – Будівництво газопроводу – найважливіша і найнеобхідніша подія в житті села за останнє десятиліття».

Завівши на початку літа 2010 р. газ у центр села Вільне, улаштовувач цього проекту – «Фонд Ріната Ахметова» – виконав ще одну поставлену перед собою задачу – забезпечив довгоочікуваним паливом проживаючого тут Героя Радянського Союзу Івана Мироновича Литвина. 22 грудня у його будинку по вулиці Леніна загорівся блакитний вогник. Конфорки нової газової плити спалахнули блакитним полум’ям у присутності керівників району – голови райради І. М. Овчинникова та голови райдержадміністрації В. О. Нестеренка, начальника Докучаєвського УГГ М. І. Кирноса та представника Фонду «Фонд Ріната Ахметова».

15
років Фонду Ріната Ахметова.
Сила допомоги однієї людини.