Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Газифікація с. Вільне

Рік реалізації: 2010

У 2010 р. «Фонд Ріната Ахметова» разом з компанією «Метінвест Холдинг» виконав роботи з будівництва підвідного газопроводу у село Вільне Волновахського району, у якому проживає 1 689 чоловік. Необхідні кошти – понад 1 мільйон гривень – виділила компанія «Метінвест Холдинг», а всі організаційні питання, пов’язані з виконанням робіт, взяв на себе Фонд Ріната Ахметова. Газопровід був підведений до села і запущений в експлуатацію у найкоротший термін – протягом двох місяців.

У селі Вільне проживає Герой Радянського Союзу Іван Литвин, що звернувся від свого імені та від імені всіх жителів села до Ріната Ахметова з проханням надати допомогу в газифікації. Проект газопроводу був розроблений на кошти жителів села та меценатів ще у 2007 році. Село було включено у «Програму газопостачання Волновахського району на 2006–2007 р.» згідно рішення сесії Волновахської райради, але кошти на газифікацію не виділялися.

«Величезне спасибі Рінату Леонідовичу за допомогу! – говорить сільський голова Олександр Поплавський. – Будівництво газопроводу – найважливіша і найнеобхідніша подія в житті села за останнє десятиліття».

Завівши на початку літа 2010 р. газ у центр села Вільне, улаштовувач цього проекту – «Фонд Ріната Ахметова» – виконав ще одну поставлену перед собою задачу – забезпечив довгоочікуваним паливом проживаючого тут Героя Радянського Союзу Івана Мироновича Литвина. 22 грудня у його будинку по вулиці Леніна загорівся блакитний вогник. Конфорки нової газової плити спалахнули блакитним полум’ям у присутності керівників району – голови райради І. М. Овчинникова та голови райдержадміністрації В. О. Нестеренка, начальника Докучаєвського УГГ М. І. Кирноса та представника Фонду «Фонд Ріната Ахметова».