«Відмовляти її не було сенсу, тому я підтримала»: історія доньки про маму, яка стала на захист України, у Музеї «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова
Квітка — так її називають тепер. Це позивний захисниці Наталії, яка раніше працювала в «Укртелеком» та сама виховувала доньку Анастасію. Жінка ніколи, за жодних обставин, не сприймала несправедливість — тому в 44 роки Наталія змінила підбори на берці. Свою історію мама та донька розповіли Олексію Суханову, амбасадору Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, актору та ведучому.
«Маму відмовляти не було сенсу, вона би нікого не слухала. Тому єдине, що мені залишалося — підтримати її. У неї інколи не буває звязку: тоді мені не працюється і не спиться. Я вже пишу гнівні повідомлення: давай виходь на зв'язок!», — зізнається Анастасія.
Наталія працювала в компанії «Укртелеком» майже 10 років. Свою роботу дуже любила — і колег теж. Але в перші дні повномасштабного вторгнення відчула, що її місце тепер не в офісі.
«Рішення я прийняла тоді. Але його втілення відклалося на рік. По-перше, були сімейні нюанси. По-друге, я не могла в той момент залишити "Укртелеком", адже частина людей евакуювалася», — розповідає Квітка.
Наталія пішла захищати Україну тоді, коли впевнилася: дочка закінчила коледж, влаштувалася на роботу і може самостійно себе забезпечити. Анастасія вдячна за все, що зробила для неї мама. І мріє, щоб Наталія була щасливою.
Історія родини — у відео https://www.youtube.com/watch?v=PoF7AHcff-0
Історія мами та доньки увійде до Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Музей збирає історії мирних мешканців України про війну від першої особи. Його архів містить вже майже 90 тисяч історій. Розкажіть свою на порталі https://civilvoicesmuseum.org/ або на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.