Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Тепер я знаю, як обирати професію»: Фонд Ріната Ахметова провів профорієнтаційний захід для українських підлітків

13.05.2024

У столичному центрі підтримки «ЯМаріуполь» Фонд Ріната Ахметова провів захід для підлітків. Мета — допомогти дітям знайти професію своєї мрії. Ольга Фролова, психологиня Фонду, кандидатка психологічних наук, розповіла юним гостям заходу про те, як обрати справу, яка даруватиме радість все життя.

«Вибір професії — відповідальний процес, і Фонд Ріната Ахметова підтримує підлітків на цьому шляху. Протягом заходу учасники активно включалися у взаємодію із психологинею, відповідали на питання, отримували практичні поради. Я впевнена, що все це допоможе молоді зробити впевнені кроки у майбутнє», — говорить Аліна Клімчик, менеджерка проєктів Фонду.

Наприкінці заходу дітям подарували плакат, розроблений фахівцями програми «Рінат Ахметов — Дітям» та експерткою Ольгою Фроловою, в якому зібрані ключові кроки на шляху до вибору професії — з його допомогою можна визначити власні слабкі та сильні сторони, пройти тест із профорієнтації та дізнатися більше про сучасні професії.

«Тепер я знаю, що, обираючи професію, в першу чергу потрібно себе спитати: що ти хочеш і вмієш? А ще потрібно бажання. Якщо в тебе є бажання, ти вмієш і хочеш – то буде успіх у справі», — ділиться враженнями 16-річний учасник заходу.

«Сподобалося. Це була нестандартна розповідь, і ще нам ставили питання, про які не скажуть у школі», — говорить ще один хлопчина.

«Ведуча заходу розповідала і про свій досвід, і нас питала, і наводила різні приклади та історії, як люди обирали свою професію. Це сподобалося», — розповідає одна з дівчат.

«Такі заходи допомагають дітям визначитися з професією. Щось узагальнити, щось по новому почути. Особисто для себе я відзначила, як можна дітям по-іншому доносити профорієнтаційні моменти», — коментує Ганна Булах, заступниця директора з виховної роботи школи № 248.

Фонд Ріната Ахметова системно допомагає підліткам у виборі життєвого шляху. Зокрема, проводив мотиваційні зустрічі на тему «Твоя суперсила!», зняв освітній онлайн-серіал «Твоя суперпрофесія», працює телеграм-канал «Твоя суперсила» — там є багато корисного щодо саморозвитку, освіти, мотивації та психологічної підтримки.

За 18 років за програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 млн дітей України. Більше: 

Благодійна ініціатива «Рінат Ахметов - Дітям!» | «Фонд Ріната Ахметова»