ua

Щоб підліток повірив у свої сили

06.11.2019

 

Фонд Ріната Ахметова в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» провів мотиваційну зустріч у Маріупольській школі-інтернаті № 2. Її учасники – діти з випускних класів, дізналися, як правильно підійти до вибору професії та знайти віру у свої сили.

Однією з учасниць зустрічі стала 14-річна Аліна. Дівчинка зізналася, що хоче стати військовою.

«Зустріч була дуже цікавою. Особливо сподобалося спілкування з амбасадором і тести, які нам запропонувала пройти психолог. Хочу побажати Рінату Леонідовичу всього доброго в житті та здоров’я. І подякувати за те, що організовує для нас такі захопливі заходи», – сказала Аліна.

Проект «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» Фонду Ріната Ахметова працює для того, щоб змінювати життя дітей на краще, допомогти здійснитися їхній мрії. Для цього в ньому беруть участь амбасадори Фонду – посланці доброї волі Ріната Ахметова. Це зірки телеканалу «Україна», які проводять мотиваційні зустрічі з дітьми з інтернатних установ. Раніше до числа посланців доброї волі Ріната Ахметова увійшли зірки екрана: Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, Олексій Суханов, Максим Сікора та Марина Кухар. Цьогоріч до їхньої команди приєдналися артисти Олег Маслюк та Андрій Бурим.

З грудня 2018 року 8 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 30 мотиваційних зустрічей у 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побувало понад 800 дітей.