Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова в Маріуполі поділився досвідом реалізації проекту «Наставництво»

06.10.2017

У Маріуполі відбулася зустріч у форматі круглого столу, під час якої представники Фонду Ріната Ахметова поділилися практичним досвідом реалізації проекту «Наставництво».

В Україні приблизно 110 000 дітей живуть в інтернатних установах. Фонд Ріната Ахметова одна з небагатьох благодійних організацій, яка запустила проект, метою якого стало підготування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного дорослого життя. У 2016-2017 роках Фонд успішно реалізував пілотний проект «Наставництво».

«В результаті проекту підготовлено 107 потенційних наставників, 43 з них стали індивідуальними наставниками для дітей в інтернатних установах Святогорська та Маріуполя», – зазначив Олександр Вишняков, директор Фонду Ріната Ахметова.

До діалогу про досвід реалізації проекту наставництва та можливості його впровадження на державному рівні, а також тренди в наставництво та зміни, які можуть відбутися вже незабаром, приєдналися представники громадськості, маріупольської міської ради, соціальних служб та Фонду Ріната Ахметова.

Учасники дискусії наголосили, що переданий Фондом досвід допоможе в підготуванні наставників для інтернатних установ Маріуполя. Заступник міського голови Ярослав Хотнянський зазначив, що цей проект також дуже важливий для міста: «Завдяки такій роботі діти, які опинилися у важкій життєвій ситуації, зможуть знайти себе в професії, набудуть нових знань і навичок. Це велика, добра справа».

Начальник служби у справах дітей Людмила Прунчак розповіла, що в Маріуполі зараз працюють дві інтернатні установи, де виховується 207 дітей: «Ми готові працювати з напрацюваннями фахівців Фонду та проекту, щоб полегшити процес соціалізації дітей, які опинилися у важкій життєвій ситуації».