Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Приклади геніїв: Мерилін Монро перші сім років була у притулку

25.11.2019

Багато відомих людей всиновлюють дітей, але серед них є такі, кого виховали чужі люди. Спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» вирішили згадати історії успішних людей, які виховувалися у прийомних сім’ях. Дитинство найкрасивішої жінки у світі на ім’я Мерилін Монро – приклад того, якими прийомними батьками не треба бути. Вона жила в прийомних сім’ях, де була по-різному нещасна. «Дитинство кожного відіграється на ньому», – написала Монро у своєму щоденнику.

В одній з прийомних сімей Норму Джин ледь не придушили подушкою, тому що дитинка голосно кричала. В іншій насильно змушували митися у брудній воді.

Щоб заповнити цю душевну порожнечу, дівчинка вигадала для себе історію про те, що її батько знаменитий актор Кларк Гейбл. Часто мріючи про зустріч з батьком, дитина порівнювала відбитки своїх маленьких ніжок і ручок з відбитками, залишеними актором на Голлівудській алеї слави.

Мати майбутньої актриси не могла з упевненістю сказати, хто був батько дівчинки. Через два тижні після народження мати віддала Норму Джин у прийомну сім’ю Болендер.

Ця родина була дуже набожною та релігійною. Мати бачила Норму у вихідні. В родині Болендерів Норма Джин провела сім років.

Принципи цієї сім'ї були надто суворі, їх дотримувалися неухильно. Куріння, гра в карти і навіть танці вважалися ганебним заняттям, а послух, порядок у всьому і простота життя – ознаками доброчестя.

Гледіс, мати Норми, жила за протилежними принципами. Вона вносила хаос у світосприйняття дівчинки, дезорієнтувала її у поняттях добра і зла.

У перший клас Норма пішла в супроводі улюбленого песика Типпі. Він чекав на завершення занять, щоб разом піти додому. Коли собаку пристрелив сусід Болендерів, Норма Джин не знаходила собі місця та постійно плакала.

Прийомні батьки викликати Гледіс, аби вона щось вдіяла. Мати заплатила Болендерам за останній місяць, зібрала речі семирічної Норми та відвезла її у свою маленьку орендовану квартирку на околиці Голлівуду.

Але негаразди переслідували відновлену родину. Раптом дідусь Норми наклав на себе руки – і у Гледіс стався нервовий зрив.

Колеги по роботі заявили про психічну неповноцінність Гледіс, поклали її у клініку. Подруга матері Грейс Маккі стала опікуном дівчинки.

У дев’ять років Норма знов потрапила до притулку, ставши 3463 вихованцем інтернату в Лос-Анджелесі, де провела два роки. Коли дівчинці виповнилося 11, Грейс забрала її до себе та нового чоловіка. Але життя там виявилося нестерпним, і дівчинку віддали тітці Ганні Лоуер. Але там вона постійно потерпала від нападів одного із кузенів.

У 12 років Норму зустрічає Грейс Маккі та забирає у свою сім’ю. Ні освіти, ні виховання дівчина так і не мала. Проте була дуже гарна, привертала увагу чоловіків. Аби отримати їхню увагу, Норма Джин усе частіше відвідувала паби та клуби. Та щоб це зупинити, Грейс повернула Норму до притулку. За час перебування у притулку дівчинку хотіли кілька разів удочерити, але мати відмовлялася підписувати документи.

Поневіряння між сім’ями та притулками закінчилися у 16 років, коли Норма вийшла заміж за сина Грейс Маккі – Джеймса Догерті.

Можливо, ця історія надихне наших читачів стати батьками та виховати свою Мерилін Монро? А знайти її нескладно – треба лише зайти на https://sirotstvy.net/ua/questionnaires-children/ та уважно передивитись анкети маленьких кандидатів на усиновлення.