Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

NEW!!! Ще 50 нових світлин дітей Житомирщини завантажені на наш портал

18.10.2021

Програма «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» продовжує оновлювати базу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на порталі Sirotstvy.net. З радістю повідомляємо, що 50 світлин діток-сиріт, які підлягають усиновленню, щойно завантажені.

Анкети дітей Житомирщини

Шановні користувачі! Зверніть увагу на статус дитини – це форма, за якою її можна влаштувати в родину. Якщо зазначено тільки «усиновлення», то, можливо, дитина натепер перебуває у прийомних батьків. Але нагадуємо, що відвідати їх можуть виключно кандидати в усиновителі (опікуни, прийомні батьки) після оформлення дозволу служби у справах дітей.

Як усиновити дитину. Алгоритм дій

Як налаштувати себе на усиновлення

Як можна знайти дитину та забрати з закладу - досвід усиновителів

Головний страх майбутніх усиновителів

 

Основні моменти, про які треба знати кандидатам:

- усиновити дітей, які мають братів та сестер, можна лише разом;

- усиновити дитину можна з будь-якої області України, але треба ставати у чергу: згідно новим правилам

- існує черга між усиновителями: спочатку місцеві, а потім з інших міст та сел країни;

- до прийомної родини можна взяти дитину лише з області, де живуть прийомні батьки. Крім усиновлення, можливі й інші форми влаштування дитини ‒ опіка, прийомна сім’я тощо. Вони вказані в анкеті.

Детальну інформацію щодо влаштування дітей кандидати можуть отримати у фахівців служби у справах дітей та сім’ї Житомирської ОДА за телефонами:

(0412) 47-50-11, (0412) 47-44-26, (0412) 47-10-97

Сподіваємося, що серед діток, анкети яких вже завантажені на наш портал, знайдеться саме та дитина, яку ви давно чекаєте! Адже головна місія проєкту – кожна дитина має право жити в сім’ї, де її люблять!