Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Набори виживання отримали жителі Бахмутського району

14.03.2019

Бригади мобільної видачі працюють сьогодні в селищі Миронівський. Населений пункт розташований у глибині «сірої зони». Тут нестабільно ловить стільниковий зв’язок і погано працює транспортне сполучення із зовнішнім світом. Тому волонтерів тут чекають по-особливому. Одна з тих, хто прийшли сьогодні за продуктовим набором від Фонду Ріната Ахметова, Надія Литвиненко. Вона згадує, як починався збройний конфлікт. Як тікали від вогню люди, кидаючи свої будинки та майно, на яке заробляли все життя:

– Залишилися ті, кому тікати нікуди. І літні люди, які просто фізично не могли виїхати. У мене інвалідність, тому я теж залишилася.

Жінка розповідає, як із перших місяців бойових дій у селищі почали працювати волонтери.

 

– Поява цих людей допомогла нам повірити, що не так усе погано. Що про нас пам’ятають. Усі ці роки Фонд допомагає нужденним. Хочеться подякувати Рінату Ахметову, що в такий важкий час не покинув нас, не забув. Дякуємо, що допомагає нам вижити, – каже Надія Литвинова.

Загалом у Миронівському сьогодні було видано 1600 наборів виживання. Загальна кількість жителів Донбасу, яким допоміг Фонд, перевищує мільйон осіб.