Ситуація в пунктах пропуску вранці 18 березня: КПВВ продовжують роботу в обмеженому режимі
18.03.2020
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--19b915105665932d72501330a2a38cb311cc6eff/%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%20%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8C%2007.07.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22stop+kontrol+07.07.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25BF%2520%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BD%25D1%2582%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BB%25D1%258C%252007.07.jpg)
Контрольні пункти на лінії розмежування працюють в режимі тимчасового обмеження перетину лінії розмежування. Про це сьогодні, 18 березня, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.
Зазначається, що за минулу добу, 17 березня, пасажиро-транспортний потік через дорожні коридори зменшився вдвічі в порівнянні з попереднім днем. Через КПВВ пройшли 4,7 тис. осіб і 345 транспортних засобів:
- КПВВ «Майорське» - 1310 осіб і 80 транспортних засобів;
- КПВВ «Мар'їнка» - 1035 осіб і 115 транспортних засобів;
- КПВВ «Новотроїцьке» - 1135 осіб і 110 транспортних засобів;
- КПВВ «Гнутове» - 300 осіб і 40 транспортних засобів;
- КПВВ «Станиця Луганська» - 910 осіб.
Сьогодні вранці в КПВВ проїзду очікували 13 транспортних засобів:
- КПВВ «Майорське» - 5/0;
- КПВВ «Мар'їнка» - 7/0;
- КПВВ «Новотроїцьке» - 0/0;
- КПВВ «Гнутове» - 0/0.
За повідомленнями очевидців, які описують ситуацію в соціальних мережах, сьогодні з ранку обстановка на КПВВ була наступною.
КПВВ «Станиця Луганська»:
- «Адміністратор»: «8:54. Мама сьогодні їде зі Старобільська до Луганська. Прописка луганська. Приїхала о 6:30 (за українським часом). Людей пів навісу. Напевно, все з луганською пропискою, так як при ній нікого не повертали. Сумки дивилися поверхнево. У військових вона запитала, чи буде завтра працювати пункт пропуску (а то тут ходять чутки, що з 19-го повне закриття). Відповів, що працювати буде в такому ж режимі обмеження. На ЛНР вимірювали температуру, сумки не дивилися. Автобус на автовокзал ходить, але в перший вона не влізла. Чекає наступного. Їх, напевно, ходить мало, може навіть один»;
- «Адміністратор»: «8:54. А з Луганська в Станицю черги взагалі немає. Кілька людей всього окремо йшло».
Про ситуацію на інших КПВВ користувачі соцмереж не повідомляють.
Джерело