Малятку з вродженою вадою серця Штаб Ріната Ахметова допоміг з операцією
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ef0cecff7861a85a080a104e93dedf3ae1adb6e4/2018-05-30823_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-05-30823_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-05-30823_0_orig.jpg)
Гуманітарний штаб Ріната Ахметова продовжує надавати адресну допомогу тим, хто найбільше цього потребує. В межах проекту «Здорове серце», що стартував у лютому торік, 41 дитині надано допомогу в проведенні операції на серці. І звернення до Штабу не припиняються.
Так, 17 травня відбудеться госпіталізація однорічної Соломії Щербук. Дівчинка з'явилася на світ після кесаревого розтину, а вроджена вада серця була виявлена з моменту народження. Після того що два місяці лікарі обстежували стан серця дитини. Результати останнього обстеження, що проводилося у березні, показали, що вада у дівчинки збільшилася. Зі свого боку, фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова рекомендували оперативне лікування ендоваскулярним методом.
Мама Соломії – Ольга Сергіївна – виховує доньку одна. Її доходи дуже невеликі, допомога самотній матері 870 грн і пенсія 1400 грн, яку вона отримує як інвалід дитинства (у жінки епілепсія). Допомоги молодій матері чекати нізвідки, сім'я й так вкрай нужденна. Батько й мати Ольги теж пенсіонери, разом отримують всього 6400 грн. Трохи виручає домашнє господарство – кури, коза. Так і не отримавши підтримки в державних органах, Ольга звернулася по допомогу в Гуманітарний штаб Ріната Ахметова.