Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Лікарі дуже задоволені»: Запорізька область отримала другу «реанімацію на колесах» від Фонду Ріната Ахметова

02.09.2019

Фонд Ріната Ахметова в рамках проекту «200 швидких для України» передав спеціалізований автомобіль швидкої допомоги Запорізької області. Це друга машина типу В Peugeot Boxer, яку отримали місцеві медики від Фонду.

Як розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги Костянтин Малашенко, перша швидка вже обслуговує Розовський і Бердянський райони.

«Коли машина приїхала на місце, всі зібралися, подивилися обладнання. Лікарі залишилися дуже задоволені. Друга машина піде на одну з найбільших підстанцій в місті Запоріжжя - Комунарівську, на заміну старих УАЗів», - розповів Малашенко.

Разом з тим, зазначив Малашенко, Запорізькій області необхідні ще 64 нових автомобіля швидкої допомоги.

На початку липня Фонд Ріната Ахметова почав реалізацію масштабного проекту «200 швидких для України» за особистим рішенням Засновника Фонду Ріната Ахметова. В рамках проекту установам охорони здоров'я у всіх регіонах країни вже передано 57 нових, спеціально обладнаних автомобілів. Кожен з них - справжня реанімація на колесах з дефібрилятором, кисневими апаратами, приладами для вимірювання глюкози в крові, електрокардіографом, оксиметри і цілим рядом іншого необхідного обладнання. Ще 143 автомобіля до кінця року надійдуть на службу лікарям і пацієнтам.