Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова допоміг провести операцію Захару із Костянтинівки

28.01.2022

Одна з основних цілей діяльності Фонду Ріната Ахметова – допомога за принципом «тут і зараз». Серед тих, хто оперативно отримав підтримку, – Захар Кольцов із Костянтинівки. За свої 16 років підліток встиг пережити цілу низку негараздів та пригод, пов'язаних зі здоров'ям.

– У Захара вроджене ураження судин. Для нього необхідне етапне ендоваскулярне та ендовенозне лікування. Онук – інвалід дитинства, переніс три складні операції та інсульт. Після цього потрібно було пройти тривалу реабілітацію. У Києві професор медицини рекомендувала провести операцію на судинах, – розповіла бабуся Ірина Чистюхіна.

Проте вартість операції була непосильною для сім'ї. Мама Захара працює касиром і виховує сина одна. Доходи не дозволяли думати про лікування, і тоді рідні звернулися за допомогою до Фонду Ріната Ахметова. Необхідну операцію було проведено.

– Ми вже не знали, де шукати підтримку. Велике спасибі Фонду Ріната Ахметова за допомогу нашому хлопчику! – подякувала бабуся Захара.

Загалом за 16 років роботи Фонд допоміг вижити 8 млн людей. У рамках програми «Рінат Ахметов – Дітям» підтримку отримали 5 млн дітей.

– Безперервно ведеться системна робота в рамках проєктів «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую», «Рінат Ахметов – Дітям. Мирне літо», «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» та багато інших. Усе це можливо завдяки силі допомоги та небайдужості Засновника Фонду, – наголосила Ірина Блажан, головний директор програм Фонду.

Вона підкреслила, що для Фонду Ріната Ахметова допомога дітям залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності. Особливо коли йдеться про невідкладну підтримку для порятунку життя та здоров'я дитини.