Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Дуже своєчасний захід»: психологи Фонду Ріната Ахметова провели консультацію для медиків у Херсоні

17.04.2023

Мобільні бригади психологів Фонду Ріната Ахметова провели консультацію на тему «Як подолати стрес під час війни» для медичних працівників КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім А. і О. Тропіних». Психологи Фонду вже багато місяців подорожують країною та надають допомогу тим, хто потребує її найбільше. 

Попри тяготи окупації, колектив лікарні не припиняв надавати допомогу людям. Медики трималися один за одного та вірили, що ЗСУ звільнять Херсон.

«Багатьом медикам потрібна психологічна підтримка, психологічне виснаження спостерігається в людей. Це дуже важлива складова діяльності. Ми дуже раді вам», — каже про роботу психологів Фонду Леонид Ремига, генеральний директор лікарні.

«Я покликав на лекцію колег, які, як бачу, вже трохи нервують на роботі. Цей захід дуже своєчасний. Війна — це важка ситуація. Не в усіх психіка витримує всі ці події», — додає Олександр Чеботарьов, медичний директор та завідувач рентгенологічного відділення лікарні.

Проєкт Фонду Ріната Ахметова з психологічної допомоги постраждалим від війни стартував у 2014 році. Минулоріч до нього долучилися мобільні бригади психологів. У 2023-му психологи Фонду допомагають також медикам, освітянам і старшокласникам.

Психологічну допомогу від Фонду з 2014 року отримали вже понад 145 тисяч жителів України. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду Ріната Ахметова з курсу «Травма війни».