Чому швидка не могла допомогти всім дітям і що змінилося тепер?
28.11.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--03a41ff3b76b931deba77dcf454cdf5f11332f63/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%20200%20%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%8B%D1%85.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22vydeo+200+skoryh.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25B2%25D0%25B8%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BE%2520200%2520%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25BE%25D1%2580%25D1%258B%25D1%2585.jpg)
Фонд Ріната Ахметова в рамках проекту «200 швидких для України» передав українським медикам суперсучасні карети швидкої допомоги. Зокрема неонатальні машини, обладнання яких дає змогу рятувати життя немовлят прямо в дорозі. У салоні є «капсула життя» – інкубатор для транспортування недоношених дітей або немовлят. Інкубатор підтримує стабільну, безпечну температуру та вологість, туди надходить кисень. Інкубатор оснащений гідропневматичною підвіскою, яка не залежить від амортизації автомобіля.
#ФондРинатаАхметова #200СкорыхДляУкраины #RinatAkhmetovFoundation