Ситуація на блокпостах сьогодні, 16 вересня
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--b13792729b264e0b3e038ff73b471d1c8cef0b19/2017-09-28287_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-09-28287_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-09-28287_0_orig.jpg)
Сьогодні вранці, 16 вересня, усі контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування на Донбасі працюють у штатному режимі. Про це повідомляють «Донецкие новости».
За даними Державної прикордонної служби України 15 вересня через КПВВ на лінії розмежування було 41,4 тисячі осіб і 5,5 тисячі транспортних засобів:
- «Майорськ» – 9205 осіб і 1125 транспортних засобів;
- «Мар’їнка» – 8690 осіб і 1335 транспортних засобів;
- «Новотроїцьке» – 8475 осіб і 1660 транспортних засобів;
- «Гнутове» – 5105 осіб і 1360 транспортних засобів;
- «Станиця Луганська» – 9915 осіб.
«Пасажиро-транспортний потік у всіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду залишався динамічним на рівні попередньої доби», – зазначили в Держприкордонслужбі.
У контрольних пунктах в’їзду-виїзду сьогодні вранці на в’їзд і виїзд бувала така кількість транспортних засобів:
- «Майорськ» – 20/100;
- «Мар’їнка» – 30/100;
- «Новотроїцьке» – 30/90;
- «Гнутове» – 20/30.
За повідомленнями очевидців, що описують ситуацію в соціальних мережах, сьогодні зранку ситуація на КПВВ була такою.
КПВВ «Майорськ»:
- Вікторія: «8:42. Ситуація в бік Горлівки на посту українському просто жесть! Вчора з вечора записали 75 машин ночувати, сказав військовий пропускати будуть із ранку чітко за списком! Тепер ці машини стоять, тоді як один чоловік стоїть і продає чергу за 500 грн! Вояки не вживають жодних заходів! Куди можна зателефонувати й поскаржитися?».
КПВВ «Мар’їнка»:
- Адміністратор: «8:54. На 8:33 На бп Мар’їнка машин багато, від броньовика машин 80–100. Пішоходів осіб 150–200. За 7 хвилин два рази рух машин був».
КПВВ «Новотроїцьке»:
- Тетяна: «7:18. Оленівка в сторону України на 6–00 ранку ночують 40 машин (ті хто став у чергу після 13–30) + пільговиків до зупинки, на загальних підставах черга 250 метрів за церквою… (аншлаг)»;
- Світлана: «8: 16. На Оленівці в сторону України черга за церквою, пільгова 50 машин. Рух є. Всім доброго шляху»
- Адміністратор: «9:02. На Донецьк Укр бп Новотроїцьке на середині мосту, 90–100 авто»;
- Гена: «9:32. На Оленівці в Донецьк хвоста черги з перехрестя не видно, напевно, до сигаретного кіоску, не менше. В Україну Оленівка – 280 машин у загальній черзі, вже до ринку, і 25 пільги».
ДЖЕРЕЛО