Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Чому дитині нудно в школі? ОНЛАЙН-ТЕСТ

Чому дитині нудно в школі? ОНЛАЙН-ТЕСТ

Незабаром почнеться новий навчальний рік і практично перед кожною сім'єю спливло наболіле питання: чому ж дитині не цікаво в школі? Спілкуючись із дітьми, кожна друга дитина каже, що в школі нудно і не цікаво. Як же так відбувається, що дитині не цікаво дізнаватися щось нове? Багато хто ходить до школи через можливість поспілкуватися з друзями. Скептики скажуть, що діти ліниві й нічого не хочуть робити. Але якщо кожен із дорослих згадає свої шкільні роки, то погодиться, що не буває не цікавих предметів, важливим є те, як підносять інформацію і чи може вона захопити школяра.

Сучасні діти ростуть у великому потоці інформації. Багато з них володіють технологіями і мають доступ до більшої кількості інформації. На сьогоднішній день, за допомогою інтернету, можна не виходячи з дому відвідати міжнародну виставку за тисячі кілометрів.

Батькам важливо розуміти, що відбувається з дитиною: вона не хоче вчитися через те, що не готова докладати зусиль, відсутня мотивація або все-таки школа не відповідає її потенціалу та інтересам. Важливо, щоб навчання в школі було ефективним для Вашого малюка. Завдання батьків і педагогів - зацікавити дітей, простимулювати їхнє прагнення отримувати нову інформацію.

Діти за своєю натурою люблять вивчати й отримувати інформацію. Згадайте свого малюка у віці 1-2 роки з якимось невгамовним інтересом він вивчав світ, а 3-5 років скільки "чому?" він міг поставити вам за якісь пів години. У дитини від самого початку був присутній інтерес до навчання і вивчення нового. Що ж тоді відбувається в стінах школи і звідки з'являється це "нудно". Давайте спробуємо дізнатися, відповівши на запитання.


Інструкція: Тест адресований для батьків дітей від 6 до 10 років. Уважно прочитайте запитання. Подумайте, наскільки це характерно для вашої дитини: "так", "частіше так", "ні", "частіше ні".

 

Якщо Ви або ваші близькі постраждали від обстрілів, отримали поранення або втратили рідних через воєнні дії, Ви можете отримати безкоштовну психологічну допомогу від Фонду Ріната Ахметова.

Консультація психолога в телефонному режимі триває 60 хвилин.

Запис на консультацію за безкоштовним номером гарячої лінії: 0 800 509 001.

  1. 1. Ваша дитина з цікавістю до школи вчилася читати, рахувати
  2. 2. Йому/їй подобається вчитель початкових класів
  3. 3. Йому/їй все зрозуміло на уроках
  4. 4. Він/вона встигає робити класну роботу на уроці
  5. 5. У нього/неї вже є предмети, які її більше цікавлять
  6. 6. Він/вона може самостійно зробити домашнє завдання
  7. 7. Він/вона відвідує позашкільні гуртки (спорт, танці, музичну школу тощо)
  8. 8. Він/вона гуляє, спілкується з друзями щодня поза школою
  9. 9. До школи йде із задоволенням
  10. 10. Стосунки з однокласниками дружні
  11. 11. Завжди розповідає Вам про те, що сталося в школі (як хороше, так і погане)
  12. 12. Сам збирає свій портфель
  13. 13. Рідко говорить про втому після школи
  14. 14. Уроки робить без скандалів та істерик
  15. 15. Кожен навчальний день у нього/неї є час на власні розваги та ігри
  16. 16. Він/вона сама обирає собі хобі