Про що свідчить активність вашої дитини? ОНЛАЙН-ТЕСТ
Батькам часто доводиться чути від педагогів і просто знайомих, що їхня дитина занадто активна, а часом навіть «гіперактивна». Ви як свідомі, люблячі батьки маєте розуміти й відчувати межу між дитячими пустощами та нездатністю виконати те чи інше завдання. Звичайна здорова дитина має бути активною, життєрадісною, допитливою, відкритою до дослідження світу.
Водночас гіперактивна дитина - це не просто сильно активний малюк! Це дитина, у якої є неврологічні проблеми. Вона не просто бавиться, вона не може впоратися із собою через особливості зі здоров'ям. Помилковою є думка багатьох, що гіперактивній дитині необхідно давати якомога більше завдань. Насправді її нервова система не готова справлятися з великим обсягом інформації.
Коли в повсякденному житті батьки стикаються з безліччю проблем і виснажуються емоційно ще до контакту з дитиною, звісно, таким батькам хочеться зустріти вдома спокійну, слухняну дитину. На яку навряд-чи будуть скаржитися в дитячому садку чи школі. Шановні батьки, пам'ятайте, що дитинство - це той прекрасний період для пустощів, який швидко закінчується. Дозвольте своїй дитині насолодитися цим чудовим етапом у житті. Але водночас не варто закривати очі, якщо у вашої дитини є проблема. Допоможіть їй з нею впоратися. Разом ви зможете подолати будь-які труднощі! Давайте дізнаємося більше: про що може свідчити активність вашої дитини?
Інструкція. Тест адресований батькам дітей від 4 до 9 років. Прочитайте запитання. Подумайте, наскільки характерно це для вашої дитини: «так», «іноді» чи «ні».
Якщо Ви або ваші близькі постраждали від обстрілів, отримали поранення або втратили рідних через воєнні дії, Ви можете отримати безкоштовну психологічну допомогу від Фонду Ріната Ахметова.
Консультація психолога в телефонному режимі триває 60 хвилин.
Запис на консультацію за безкоштовним номером гарячої лінії: 0 800 509 001.