Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога цивільним під час війни

Допомога воєнного часу з 2014 року

Фонд Ріната Ахметова безперервно допомагає жителям України з перших днів війни, яку у 2014 році розпочала на нашій землі російська федерація. Поки запекла боротьба з ворогом триває, а народ України щодня наближує Перемогу, Фонд надає допомогу по всій країні – тим, хто потребує її найбільше.

Зокрема, Фонд Ріната Ахметова зосереджує зусилля та ресурси на підтримці найуразливіших категорій населення, внутрішньо переміщених осіб та мирних людей, які постраждали від війни. Йдеться про допомогу у вигляді продуктів харчування, медикаментів, допомогу у лікуванні та подальшій реабілітації поранених, а також психологічну допомогу. Це не вичерпний перелік допомоги, яку надав і продовжує надавати Фонд.

У річницю повномасштабного вторгнення Фонд підбив підсумки наданої підтримки за період з початку війни у 2014 році та до 24 лютого 2023-го.

 

 

За цей час Фонд передав:
Також за цей період:

До архіву Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова увійшло понад 60 тисяч історій, які було зібрано з 2014 року. Це наймасштабніший у світі архів історій мирних мешканців України, які стали жертвами або свідками війни в нашій країні.

Допомога від Фонду триває і надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням.