Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Проєкт «Цифрові медіа для університетів»

Роки реалізації: 2011–2015

Проєкт реалізовувався спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та був спрямований на створення якісної вищої освіти в журналістиці, що відповідає запитам нових медіа.

У рамках проєкту було створено програму навчання сучасних знань у галузі мультимедійної журналістики, що складається з восьми навчальних модулів і охоплює всі необхідні галузі знань для викладача журналістики (методика викладання мультимедійної журналістики, як писати тексти для різних платформ, як працювати з пакетами аудіо- та відеомонтажу, як вибудовувати роботу в конвергентній редакції).

Фонд Ріната Ахметова щороку відбирав десять викладачів із вишів України, де були факультети або кафедри журналістики, і відправляв їх на курси підвищення кваліфікації. Тренерами учасників проєкту виступали викладачі провідних світових університетів і медіашкіл, а також журналісти-практики з України, США, Великої Британії та Іспанії.

Проєкт сприяв створенню сильних шкіл журналістської освіти в провідних українських університетах і дав змогу розпочати масову підготовку журналістів, які відповідали сучасним вимогам медіасфери.