Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Офіційні положення Розіграшу "Дзвінок Святому Миколаю" та “Лист Святому Миколаю”

1.    Загальні положення:
1.1. Це Положення визначає порядок проведення Розіграшей "Дзвінок Святому Миколаю" та “Лист Святому Миколаю” (далі – Розіграш). Організатор Розіграшу: Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» (далі – Організатор).
1.2.  Актуальна інформація про Розіграш, терміни та результати публікується на сторінках Організатора в соціальних мережах Фейсбук (www.facebook.com/AkhmetovFDU) та Інстаграм (www.instagram.com/akhmetovfoundation).
2.    Порядок і умови Розіграшу:
2.1. Розіграш проводиться Організатором на території України, за винятком тимчасово окупованих/неконтрольованих територій України, у мережі Інтернет, зокрема, у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм (далі – «Територія проведення Розіграшу»).
2.2.  Період проведення Розіграшу – з 1 по 20 грудня 2023 року включно з можливістю продовження даних термінів за рішенням Організатора.
2.3. Переможці конкурсу отримують наступні призи (один приз одному переможцю): 50 термочашок, суперподарунок – електронна книжка, мега суперподарунок - смартфон Samsung Galaхy A24.
2.4. Для участі в Розіграші необхідно виконати одну на вибір з наступних умов в період проведення Розіграшу:
2.4.1. Учасник повинен самостійно зателефонувати «Святому Миколаю» за номером 0 800 603 001.
2.4.2. Учасник повинен заповнити форму на сайті Організатора за посиланням https://akhmetovfoundation.org/rinat-ahmetov-dityam/project/poshta-svyatogo-mykolaya
3.    Вимоги до учасників Розіграшу:
3.1. Учасниками Розіграшу не визнаються та не можуть бути такі особи незалежно від виконання ними умов цих Правил:
3.1.1. Працівники Організатора Розіграшу й будь-яких інших осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Розіграшу, їхні діти та родичі.
3.1.2. Неповнолітні особи віком до 18 років, що не отримали згоди на участь у Розіграші законного представника (принаймні одного з батьків, опікуна, піклувальника).
3.1.3. Особи старші 18 років.
3.2. Учасники Розіграшу під час участі у Розіграші зобов’язуються:
3.2.1. Дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України.
3.2.2. Вказувати повні, коректні та достовірні відомості, що вимагаються згідно з цими Правилами.
3.2.3. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим учасникам Розіграшу.
3.2.4. Не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Розіграші.
3.2.5. Беручи участь у Розіграші, учасник Розіграшу погоджується та підтверджує факт ознайомлення й повної згоди з цими Правилами.
3.3. Збір та обробка даних учасників Розіграшу проводяться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних.
4.    Процедура вибору переможців Розіграшу:
4.1. Учасник Розіграшу повинен виконати умови (розділ 2).
4.2. 25 грудня 2023 року Організатор обере переможців Розіграшу серед усіх учасників за допомогою системи випадкових чисел. Учасник, який посяде перше місце, отримає смартфон Samsung Galaхy A24. Учасник, який посяде друге місце, отримає електронну книжку. Учасники, які посядуть місця з 3 по 52 отримають - термочашки.
4.3. Результати Розіграшу будуть опубліковані на сторінках Організатора в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм в період з 25 по 30 грудня 2023 року.
5.    Нагородження:
5.1. Для отримання призу учасник повинен НАДАТИ копії документів, що посвідчують особу та містять реєстраційний номер облікової картки платника податків учасника, свідоцтво про народження переможця, а також згоду на обробку персональних даних за формою, встановленою Організатором.
5.2. Комунікація Організатора та переможця відбувається за телефоном або в особистих повідомленнях на сторінках Організатора.
6.    Інші умови Розіграшу:
6.1. Участь у Розіграші автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду учасника Розіграшу з цими Правилами. Порушення учасником Розіграшу або відмова учасника Розіграшу від належного виконання цих Правил вважається відмовою учасника від участі в Розіграші та отримання подарунка Розіграшу, при цьому така особа не має права на одержання будь-якої компенсації від Організатора.
6.2. Беручи участь в Розіграші, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на обробку його персональних даних (включаючи їх збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу)). Персональні дані учасників Розіграшу будуть використовуватися виключно Організатором або уповноваженими ним особами з дотриманням необхідних заходів конфіденційності і захисту персональних даних та виключно у зв’язку з проведенням Розіграшу, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов’язаних із цим Розіграшем. Щодо всіх персональних даних, наданих учасниками Розіграшу, Організатором або уповноваженими ними особами будуть вживатись заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
6.3. Організатор, а також залучені ним треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на Території проведення Розіграшу, інші обставини, непідвладні контролю з боку Організатора, а також залучених ним третіх осіб, внаслідок яких проведення Розіграшу або вручення подарунків Розіграшу стало неможливим.
6.4. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором до початку Розіграшу.
6.5. Організатор не несе відповідальності за неознайомлення з цими Правилами Розіграшу.
6.6. Організатор на власний розсуд може заборонити подальшу участь у Розіграші будь-якій особі, яка порушує ці Правила.
6.7. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, несправностями в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними несправностями або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність чи належне проведення Розіграшу, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово зупинити проведення Розіграшу.
6.8. Організатор має право залучати третіх осіб для повного або часткового проведення Розіграшу.
6.9. Організатор Розіграшу не бере участі у вирішенні суперечок щодо можливостей участі у Розіграші будь-кого з учасників Розіграшу.
6.10. Цей Розіграш не є лотереєю або послугою в галузі грального бізнесу.
6.11. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з вартості подарунків Розіграшу здійснюються відповідно до чинного законодавства України Організатором Розіграшу.
6.12. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються нормами чинного законодавства України.
6.13. Відповідальною особою за проведення Розіграшу є Організатор. Мережі Інстаграм та Фейсбук не несуть відповідальності за цей Розіграш. Розіграш не спонсорується, не рекомендується і не керується зі сторони Інстаграм чи Фейсбук.