Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Життя в «сірій зоні»: Гуманітарний штаб допомагає гостро нужденним

03.04.2018

Станиця Луганська – один із 85 населених пунктів «сірої зони», жителям яких допомагає продуктами Штаб Ріната Ахметова. Ця допомога призначена для гостро нужденних. Як-от Лариса Андріївна, яка живе в Станиці зі своїм 9-річним сином. Артемко – гордість і втіха для мами. Жінка виховує дитину сама. Поява на світ малюка була дивом і найбільшою радістю в її житті.

«Ніщо не змогло перешкодити моєму найголовнішому бажанню – бути матір'ю, – розповідає Лариса Андріївна. – Тільки страшно мені дуже за нього, особливо останні три роки, коли воєнні дії почалися. За нього тільки й переживаю під час обстрілів. Сама-то я особливо не сховаюся, оскільки погано пересуваюся».

Лариса Андріївна – інвалід першої групи, як її рідний брат-близнюк. Він теж живе в Станиці Луганській з мамою-пенсіонеркою Вірою Миколаївною. 70-річна жінка з усіх сил намагається допомогти дітям і онуку, піклується і доглядає за ними. Сама ходить і на пункт видавання Гуманітарного штабу, щоб отримати продуктові набори на всю сім'ю.

«Нелегко доводиться, майже всі кошти йдуть на ліки, – розповідає Віра Миколаївна. – Тому спасибі велике Рінату Леонідовичу Ахметову, що допомагає вижити і всім нам, і багатьом іншим сім'ям на Донбасі».

У квітні Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видасть в «сірій зоні» приблизно 20 тисяч наборів виживання, призначених для людей похилого віку, дітей, інвалідів, батьків-одинаків та багатодітних сімей.