Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Я була майже в епіцентрі вибуху»: історія мешканки будинку у Дніпрі, який постраждав від обстрілу, у Музеї «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова

09.07.2024

Наталія — свідок російської атаки на Дніпро 1 липня 2024 року. Розповідає, що прокинулася від гуркоту і відчуття, що навколо все падає. Жінка вибігла до коридору… Про те, що було далі, Наталія розповіла Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Тієї ночі вона спала з відчиненим вікном і говорить, що дуже пошкодувала про це: саме через нього вона відчула вибухову хвилю сповна.

«Я прокинулася від гуркоту і того, що квіти з підвіконня впали на підлогу. Зі стелі посипалася штукатурка. Я вскочила й побігла у коридор. Ховалася там до відбою повітряної тривоги», — говорить Наталія.

Дніпро пережив вже багато трагедій через російські атаки. Але, зізнається Наталія, побачити наслідки вибухів і опинитися майже в епіцентрі одного із них — це все ж різний досвід.

«Це було дуже схоже на 24 лютого 2022 року. Тоді ми відчували такий самий жах, але тоді ще не знали, що робити», — говорить жінка.

Історія Наталії — за посиланням: https://bit.ly/4cPxKsP

Розповідь Наталії увійшла до Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, який збирає історії мирних мешканців України про війну від першої особи. Його архів містить вже понад 110 тисяч історій.

Розкажіть свою на порталі Музею https://civilvoicesmuseum.org/ або на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.