Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Тепер є сила рухатися далі»: важкопоранений мешканець Дніпра отримав допомогу у лікуванні від Фонду Ріната Ахметова

19.06.2024

Олександр та Анастасія на початку весни переїхали до Дніпра, а за півтора місяця у будинок, де вони жили, влучила російська ракета. Олександр отримав важкі поранення. Фонд Ріната Ахметова надав йому допомогу, фінансувавши металеві конструкції, необхідні для того, щоби 27-річний чоловік знову міг ходити.

«Це для нас дуже цінна допомога: ми втратили все, що у нас було. Дуже дякую Фонду Ріната Ахметова», — говорить Олександр.

Тієї страшної ночі його засипало уламками стелі. Чоловік не одразу зрозумів, що сталося. З надзусиллями зміг себе відкопати, а вже у лікарні з’ясувалося, що Олександра було сильно травмовано. Попереду у нього тривалий період відновлення. На кожному етапі непростого шляху його підтримує дружина Анастасія.

«Дякую, що допомогли чоловіку. Це гріє серце і дає силу рухатися далі. Завдяки людям і допомозі віриш у добро й Перемогу ще більше», — каже жінка.

У рамках програми «Лікування та реабілітація поранених дорослих» Фонд Ріната Ахметова надає допомогу мешканцям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога тощо.

З 2014 року Фонд надав допомогу з лікування та реабілітації понад 11 тисячам українців.

Якщо вам чи тим, кого ви знаєте, потрібна допомога, пишіть в месенджер https://m.me/AkhmetovFDU Фонду або телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 509 001 (лінія працює з понеділка по п’ятницю).