Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Сумщина потерпає від ворожих атак: попри ризики обстрілів Фонд Ріната Ахметова передав гуманітарну допомогу місцевим жителям

30.03.2024

Понад 200 нищівних ударів щодня завдає росія по Сумщині. Найбільше потерпають прикордонні громади, зокрема, Ворожбянська — від Ворожби до кордону з країною-агресором близько семи кілометрів. Саме до цієї громади Фонд Ріната Ахметова передав гуманітарну допомогу, якої гостро потребують люди.

Попри ризики обстрілів та регулярні атаки ворога, Фонд доставив сюди 4 тисячі наборів із продуктами найпершої необхідності. Їх уже почали отримувати мешканці Ворожбянської громади, до якої входять дванадцять населених пунктів.

Фонд Ріната Ахметова запрошує керівників інших громад Сумської області надати звернення щодо допомоги.

Що входить до продуктового набору? Це макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, соняшникова олія, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво. Це допомога, на яку люди чекають.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Як отримати продуктовий набір? З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU