«Спасибі за наше життя», – житель Донецька
26.02.2016
На адресу Ріната Ахметова й команди Гуманітарного штабу прийшла подяка від жителя Куйбишевського району Донецька. «Велике Вам спасибі за наше життя з вересня 2014 року. Бажаємо Вам, щоб у Вас було все добре, як у нас, завдяки Вам», – йдеться в подяці.

.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo5332632614940553424+%25281%2529.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo5332632614940553424%2520%25281%2529.jpg)


