«Спасибі Вам за все, що ви робите для нас», – лист із Донецька
29.06.2016
На адресу Ріната Ахметова і волонтерів Гуманітарного штабу надійшов лист від мешканки Кіровського району Донецька. Олександра Михайлівна пише: «Спасибі Вам за все, що ви робите для нас. Щастя Вам, добра й успіхів у вашій нелегкій праці, у роботі з людьми».

.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo5332632614940553424+%25281%2529.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo5332632614940553424%2520%25281%2529.jpg)


