Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Собаки, коти і навіть леви: історії про порятунок тварин під час війни у Музеї «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова

01.07.2023

Цих історій тисячі. Кожна з них — про неймовірну сміливість і великі серця. І в кожній з них є людина, яка просто не могла пройти повз, кинути напризволяще чи здатися. Мова про українців, які рятують тварин. Українських тварин під час війни. Декілька цих історій — далі.

Студентка і волонтерка Настя Тиха разом із чоловіком Артуром вивели й вивезли з Київщини 24 тварини. Вона розповідає не лише про своїх чотирилапих підопічних, а й про те, за яких обставин з’явилося фото, що стало вірусним.

Дивіться її історію тут: 

"Музей Голоси Мирних" - "Усі тварини на цій фотографії тепер живуть за кордоном!"

Один із акцентів розповіді зоозахисниці з UAanimals Ольги Чевганюк — дикі тварини, які жили у приватних власників. Під час війни команда зоозахисників врятувала, зокрема, близько 50 левів.

Дивіться цю історію тут: 

"Музей Голоси Мирних" - "За війну ми вивезли з України близько п'ятдесяти левів!"

Він — Бородата Котомамуля. Він так сам себе називає. Актор і шоумен Олексій Суровцев рятує покинутих через війну котів та собак і точно знає, як завоювати довіру навіть найбільш обережного і переляканого створіння.

Дивіться його історію тут: 

"Музей Голоси Мирних" - "Найскладніше — знайти тварину. Вони ховалися в стінах і навіть у стелі"

Математик Ася Серпинська створила найбільший притулок для тварин на Київщині. Тепер він і найстарший. Коли почула про те, що почалася війна, першою думкою було, «що же стане з ними»? Вона пішла до своїх підопічних попри всі ризики.

Дивіться її історію тут: 

"Музей Голоси Мирних" - "У мене відчуття відповідальності сильніше за відчуття страху…"

Кожна історія про війну важлива. Щоби зберегти пам’ять заради кращого майбутнього, розкажіть свою історію на порталі Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова 

Головна - "Голоси Мирних", музей Фонду Ріната Ахметова

 або на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.