Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Розпочалась реєстрація на літню зміну «Блогер Кемпу» від Фонду Ріната Ахметова

14.07.2025

Відкрита реєстрація на літню зміну у «Блогер Кемпі» для дітей, які постраждали від війни. Це частина програми «Рінат Ахметов — Дітям», у межах якої хлопці й дівчата віком від 10 до 16 років проходять оздоровлення, здобувають нові навички та повертаються додому з незабутніми спогадами про мальовниче Закарпаття.

Літня зміна триватиме з 22 до 31 серпня 2025 року.
Реєстрація за посиланням: https://akhmetovfoundation.org/s/8d525c
До участі у «Блогер Кемпі» запрошуються:

— діти, які були повернені з депортації;
— діти, які втратили батьків під час війни;
— діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
— діти під опікою чи усиновлені;
— діти, які проживають у районах активних бойових дій;
— діти з деокупованих територій;
— діти, які постраждали внаслідок бойових дій.

Участь у проєкті — безкоштовна.

На учасників «Блогер Кемпу» чекає якісний відпочинок на свіжому повітрі, цікаві активності, майстер-класи з блогінгу, творчі заняття, розвиток талантів, нові друзі та підтримка досвідчених наставників. Також передбачена психологічна підтримка від фахівців, підготовлених за програмою Фонду «Травма війни».

Завдяки «Блогер Кемпу» майже 5 тисяч дітей з усієї України вже отримали можливість відпочити, відновитися та пройти психологічну реабілітацію. У межах програми «Рінат Ахметов — Дітям!» всебічну підтримку отримали майже 6 мільйонів дітей з усієї України.

Рінат Ахметов — Дітям. Допомога, що дарує завтра.

Більше інформації — за безкоштовним номером гарячої лінії Фонду: 0800 509 001.