Рінат Ахметов вітає земляків із Днем шахтаря і Днем міста
Дорогі друзі! Земляки!
Від щирого серця вітаю вас із Днем шахтаря і Днем міста!
Я виріс у родині шахтаря й точно знаю, що ця професія вимагає безстрашності та самовіддачі, сили духу та витривалості.
Бути шахтарем – це бути людиною, яка готова до небезпечної та складної праці.
Бути шахтарем – це бути вірним товаришем та завжди дотримуватися принципів взаємовиручки.
Кожен із вас – герой, який щодня своєю працею та мужністю змінює світ на краще. Дякую вам за це!
День шахтаря й День міста – свята, які невіддільні одне від одного в нашому краї. Доля мого рідного міста навіки переплетена із шахтарською працею. Збудований на шахтах, створений тими, хто знає ціну праці, я знаю, Донецьк – найкраще місто на землі, і вірю, що мирне життя повернеться до нього, а навколо «Донбас Арени» зацвітуть троянди.
Зі святом вас, дорогі донеччани! З Днем шахтаря і з Днем народження міста!
Здоров'я, миру і добробуту вам та вашим близьким!
З глибокою повагою,
Рінат Ахметов


.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22SHablon-NOVYY-sayt+%25286%2529.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25A8%25D0%25B0%25D0%25B1%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25BD-%25D0%259D%25D0%259E%25D0%2592%25D0%2598%25D0%2599-%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582%2520%25286%2529.jpg)