Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Реабілітація дуже допомагає»: важкопоранена жінка з Маріуполя пройшла курс відновлення у санаторії від Фонду Ріната Ахметова

07.05.2024

Лілія із чоловіком та донькою зустріли повномасштабну війну у Маріуполі. Намагаючись пішки вийти з палаючого міста, родина потрапила під авіабомбардування. Лілія отримала тяжкі поранення. Нещодавно жінка пройшла курс фізичної та психологічної реабілітації, забезпечений Фондом Ріната Ахметова у санаторії на Закарпатті.

«З Фондом я познайомилася давно, а зараз, у 2024 році, потрапила на реабілітацію. Це дуже актуально і дуже допомагає, є результат. Чоловік був радий, що я поїду. Він бачить, що це необхідно», — ділиться Лілія.

Той страшний час і довгі тижні після авіаудару згадувати нелегко. Довелося пережити складні хірургічні втручання у Донецьку, півтора місяця у реанімації, тижні у палаті. Потім Лілія вибиралася до Львова, де її зустріла сім’я. Вже два роки жінка продовжує боротися за своє здоров’я.

«Пацієнтка пройшла у нас оздоровлення, відвідувала мінеральний та термальний басейни, соляну кімнату, багато різних фізпроцедур. Її стан покращився, вона задоволена результатом», — розповідає Наталія Варцаба, лікарка-терапевтка санаторію.

Зараз Лілія із родиною будують своє життя наново. У Маріуполі в них не залишилося нічого.

«Вже бур’яном поросло місце, де був наш будинок... Ми живемо, працюємо. Хочемо, звичайно, скорішої перемоги. Сподіваюся тільки на краще», — каже жінка.

У рамках програми «Лікування та реабілітація поранених дорослих» Фонд Ріната Ахметова надає допомогу мешканцям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога тощо.

З 2014 року Фонд надав допомогу з лікування та реабілітації понад 11 тисячам українців.

Якщо вам чи тим, кого ви знаєте, потрібна допомога, пишіть в месенджер (https://m.me/AkhmetovFDU) "‌") Фонду або телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 509 001 (лінія працює з понеділка по п’ятницю).