Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Працюють усі пункти видавання Штабу Ахметова на непідконтрольній території

18.05.2016

18 травня відновили роботу всі 28 пунктів видавання Штабу Ріната Ахметова на непідконтрольній території Донецької області. Пункти знову видають набори після поповнення запасів на складах.

Видавання здійснюють в Донецьку, Макіївці, Горлівці, Докучаєвську, Єнакієвому, Зугресі, Іловайську, Кіровському, Комсомольському, Моспиному, Торезі, Сніжному, Харцизьку, Шахтарську, Ясинуватій. Адреси та графіки роботи пунктів можна знайти тут.

Через закриття КПВВ «Новотроїцьке» доставляння гуманітарної допомоги на Донбас припинялося на 2 тижні. Незважаючи на це, упродовж останніх 6 днів Гуманітарний штаб відправив у Донецьк 3 автоколони з продуктами новим маршрутом – через пункт пропуску в Зайцевому.

Доставляння дозволило сформувати 148,3 тисяч дорослих і дитячих продуктових наборів. Ці набори оперативно було доставлено на пункти, що дозволило відновити видавання у штатному режимі.

Станом на 18 травня 2016 року Штаб Ріната Ахметова видав 8 млн 118 тис. дорослих і дитячих наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.