Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Перша автоколона 17-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова пройшла українську митницю і прямує до Донецька

03.04.2015

Сьогодні, 3 квітня, станом на 19:00, перша автоколона 17-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова пройшла українську митницю і їде в напрямку Донецька.

39 великовантажних автомобілів везуть на Донбас 743 тонни продуктів: цукор, борошно, вівсяні пластівці, пряники, кільку, тушонку, соняшникову олію, згущене молоко, крупи й дитяче харчування.

Далі на «Донбас Арені» волонтери ФК «Шахтар» розвантажать продукти, наклеять на кожну одиницю спеціальний стикер «Благодійна допомога. Не для продажу», і сформують 41 тисячу наборів виживання для дорослих і дітей. Після чого набори оперативно доставлять на пункти видавання в Донецькій і Луганській областях.

Весь благодійний вантаж у межах Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова перед відправленням на Донбас пройшов реєстрацію в Міністерстві соціальної політики, згідно з останніми вимогами законодавства, як гуманітарна допомога. З усіма необхідними пропускними документами автоколона пройшла українську митницю і всі блокпости. Із документами на автоколону можна ознайомитися за посиланням: http://www.fdu.org.ua/files/docs/18_ru_soprovoditelnye_dokumenty_kolonny_03.04.15.pdf

Продукти харчування, які везе автоколона 17-го Рейсу, призначені для мирних жителів Донбасу, які перебувають у зоні АТО, і для переселенців, які проживають на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній українській владі.

Нагадаємо, всього у квітні Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити мирному населенню Донбасу 500 тисяч наборів для виживання і 30 тисяч дитячих наборів. Для цього упродовж місяця на Донбас вирушать 10 автоколон — 8 до Донецька і 2 колони до Маріуполя.